Пакувальні матеріали для фармацевтичної промисловості

Блістерна фольга

Блістерна фольга (PTP)

Блістерна фольга – це гнучка первинна упаковка, яка призначена для запаювання пластикових блістерів. Завдяки високим захисним властивостям даний вид упаковки на протязі тривалого терміну зберігає незмінними властивості запакованого продукту. Фармацевтична фольга випускається в рулонах необхідних замовнику параметрів (ширина та вага). З однієї сторони на фольгу (Aluminum) наноситься термолак (HSL), з іншої – праймер та друк (Print). Нанесення 5-колірного друку можливе як на глянцеву так і на матову сторону матеріалу.

Багатошарові ламіновані матеріали

Ламінований папір

Ламінований папір являє собою двошаровий матеріал, що складається з паперу (Paper) та поліетилену (PE). Поліетилен надає паперу бар`єрні властивості, а папір в свою чергу запобігає розтягненню матеріалу. Ламінований папір підходить для всіх видів друку (Print) та є стійким до механічних впливів та стирання.

Блістер Еко

Блістер Еко поєднує у собі папір (Paper) з друком (Print) та алюмінієву фольгу (Aluminum) з термолаком (HSL). Цей матеріал є чудовою альтернативою класичної блістерної фольги з нижчою собівартістю. Завдяки своєму складу упаковка стійка до зовнішніх впливів.

Упаковка Саше

У фармацевтичній промисловості упаковка Саше використовувати для всіх видів сухих продуктів і дієтичних добавок. Завдяки алюмінію (Aluminum) та поліетилену (PE) упаковка створює бар`єр проти зовнішніх чинників. Перевагою матеріалу є висока герметичність та підвищена стійкість до стирання. На матеріал можливе нанесення друку (Print).

Тропічний блістер

Цей удосконалений пакувальний матеріал створює стійкий бар`єр для вологи, світла, кисню та інших газів, що збільшує термін придатності препарату. Поєднання поліаміду (PA) та алюмінієвої фольги (Aluminum) з термолаком (HSL) у складі даного матеріалу підвищує захист від механічних пошкоджень.

Упаковка Alu Alu

Упаковка забезпечує високу стійкість до впливу вологи, температури і ультрафіолетових променів, створює максимальний захист для медичних виробів з підвищеними вимогами до захисту, завдяки поєднанню алюмінієвої фольги (Aluminum) з поліамідом (PA) та полівінілхлоридом (PVC).

Strip Pack

Фармацевтична упаковка з алюмінієвої фольги (Aluminum) з друком (Print) та поліетилену (PE) проявляє високу хімічну стійкість. Забезпечує надійний бар`єр від вологи і ультрафіолетових променів, має відмінні властивості термозварювання. Використовується для смужкової упаковки фармацевтичних продуктів, таких як таблетки, капсули тощо.

YOUR_PHONE: