Пакувальні матеріали для харчової промисловості

Упаковка для кондитерських виробів

Фольга для упаковки шоколаду

Упаковка для шоколаду з фольги (Aluminum) товщиною 11-14 мікрон з нанесенням термолаку (HSL). Залежно від потреб замовника упаковка може бути з тисненням (Embossing) та (або) з друком (Print). Цей вид упаковки характеризується міцністю, водонепроникністю, легкістю та привабливим естетичним виглядом. Упаковка підтримує необхідну температуру та вологість шоколаду, що підвищує терміни придатності продукту.

Упаковка для цукерок

Пакувальний матеріал на основі фольги алюмінієвої (Aluminum) товщиною 11-50 мікрон з нанесенням друку (Print) та (або) тиснення (Embossing). Для виготовлення пакувального матеріалу можливе використання як твердого (Hard aluminum) так і м`якого алюмінію (Soft aluminum).

Упаковка для цукерок

Пакувальний матеріал для цукерок на основі алюмінієвої фольги (Aluminum) з нанесенням друку (Print) та (або) тиснення (Embossing), паперу (Paper) та клею (Glue). Матеріал стійкий до вологи, світла та механічних пошкоджень.

Пакувальні матеріали для плавлених сирків

Упаковка для плавлених сирків

Фольга (Aluminum) з нанесенням термолаку (HSL) і захисним покриттям (Barrier lacquer) застосовується в упаковці плавлених сирків і забезпечує надійний захист продукту від проникнення світла і бактерій, що дозволяє збільшити термін придатності продукту. На упаковку можливе нанесення 5-колірного друку (Print).

Відривна стрічка Easy Open

Відривна стрічка Easy Open використовується в поєднанні з упаковкою для плавлених сирків для швидкого і зручного відкривання продукту.
 

Пакувальні матеріали для масло-молочної продукції

Упаковка для масла

Багатошаровий пакувальний матеріал з фольги алюмінієвої (Aluminum) з нанесенням друку (Print), двох шарів поліетилену (РЕ) та паперу (Paper). Забезпечує захист продукту від зовнішніх впливів. Матеріал використовується в упаковці масла та маргарину.

Упаковка для морозива (ламінований папір)

Упаковка для морозива на основі паперу (Paper) та поліетилену (PE) витримує низькі температури не змінюючи свої захисні властивості. На пакувальний матеріал можливе нанесення 5-колірного друку (Print).

Упаковка для морозива (фольга)

Цей вид упаковки проявляє високі захисні властивості. Кольоровий друк (Print) нанесений на фольгу (Aluminum) надає продукту привабливий естетичний вигляд.

Кришка для запайки пластикових стаканчиків

Кришка з фольги алюмінієвої (Aluminum) з нанесенням термолаку (HSL) з нанесенням друку (Print) та (або) тиснення (Embossing) широко використовується для запайки пластикових стаканчиків. Завдяки застосуванню універсального лакового покриття такі кришки однаково добре припаюються до будь-якої тари (полістирол, поліпропілен, поліетилен), що робить їх універсальним пакувальним матеріалом. Матеріал володіє високими бар’єрними властивостями – захист від світла та бактерій, що збільшує терміни придатності продукту.

Інші пакувальні матеріали

Упаковка для дріжджів

Багатошаровий пакувальний матеріал, що поєднує в собі фольгу алюмінієву (Aluminum) з можливістю нанесення друку (Print), воску (WAX) та паперу (Paper), забезпечує захист продукції від вологи, парів та газів.

Матеріал пакувальний для цигарок

Пакувальний матеріал з фольги алюмінієвої (Aluminum) та паперу (Paper) використовується у вигляді внутрішньої упаковки для цигарок. Матеріал захищає продукцію від потрапляння вологи, а також дозволяє зберегти аромат, наприклад в ароматизованих цигарках.

Алюмінієва фольга для салонів краси

Алюмінієва фольга (Aluminum) незамінний матеріал в професійній роботі перукаря. Матеріал володіє чудовими теплоізоляційними властивостями, не вступаючи при цьому в хімічну реакцію з фарбою.

YOUR_PHONE: